Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak wyjąć to radio ? fabryczne z focusa II

01 Kwi 2011 21:40 2998 7
  • Poziom 11  
    Cześć,

Chcę wyjąć poniższe radio celem podłączenia zestawu głosnomówiącego bluetooth - srebrna ramka wychodzi częściowo tylko w dolnej części (poniżej pokręteł nawiewu), reszta ani drgnie. Czy ktoś ma jakieś pomysły i czy da się to wyjąć bez specjalistycznych narzędzi i uszkodzenia czegokolwiek ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  • Poziom 11  
    OK, dzięki. Miałem Focusa z podobnym radiem i tam wystarczyło wydłubać ramkę, odkręcić radio śrubokrętem i pięknie wychodziło, a tutaj widzę że jest więcej komplikacji. Jako że kluczy pewnie nie będę kupował - zapewne wybiorę się do zakładu :)
  • Poziom 20  
    Na allegro za klucze zapłacisz 15-30zł a w serwisie pewnie ze 100zł wybulisz. Może warto też samemu to zrobić?
  • Poziom 11  
    Nie mówiłem o ASO ;)) Może rzeczywiście zafunduję sobie klucze (15 + wysyłka) i wyjmę radio, nie takie rzeczy przy aucie robiłem :)

Czy dobrze widzę że w tym radiu wyjmuje się tylko panel a reszta jest na stałe przymocowana ? Bo w poprzednim wyjmowało się całość. Pytam, bo będę chciał przepuścić kable do bluetootha, którego centraklę chcę umieścić gdzieś niżej...

zestaw wygląda tak, ale chcę go założyć bez głośnika - z puszczeniem głosu przes radio i wyciszeniem

http://energo.shop.by/pics/items/Siemens-HKW600_b.jpg
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    A gdzie ty to widzisz? Przecież na zdjęciach z lików widać, że jest tam wnęka po radiu...
  • Poziom 11  
    może mam monitor kiepski albo wzrok zmęczony ;) albo zbyt mało razy wyjmowałem radia ;)) w każdym razem dzięki za podpowiedź.