Witam tak jak w temacie. Zepsuł mi się przycisk wielofunkcyjny tzn. pokrętło + włączanie sterowania. Elektryk kazał mi wymontować ten element ale jak narazie nie udało mi się tego zrobić.
Szukałem podobnego tematu na forum i w internecie ale nie natknąłem się na takowy...
Tutaj element który chce wymontować + zepsute pokrętło zaznaczone na zdjęciu.
http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0411/15145823950a42.jpg
Szukałem podobnego tematu na forum i w internecie ale nie natknąłem się na takowy...
Tutaj element który chce wymontować + zepsute pokrętło zaznaczone na zdjęciu.
http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0411/15145823950a42.jpg