Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
NOVATEK-ELECTRO POLSKA SP. Z O.O.NOVATEK-ELECTRO POLSKA SP. Z O.O.
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi 80 B4 2.0B brak oświetlenia wewnętrznego po otwarciu drzwi

03 Apr 2011 11:37 7920 10
  • Level 28  
    Witam. Tak jak w temacie brak oświetlenia wnętrza samochodu po otwarciu którychkolwiek drzwi. Przy ręcznym włączeniu światło zapala się. Proszę o pomoc.
  • NOVATEK-ELECTRO POLSKA SP. Z O.O.NOVATEK-ELECTRO POLSKA SP. Z O.O.
  • Level 15  
    Kolego a co zrobilłeś w celu sprawdzenia czemu to nie dziala? To jest tak prosty uklad ze wystarczy żarówka z kabelkami lub multimetr za 10zl aby sprawdzić cała instalację
  • NOVATEK-ELECTRO POLSKA SP. Z O.O.NOVATEK-ELECTRO POLSKA SP. Z O.O.
  • Level 17  
    Odkręcasz wyłączniki w drzwiach, pewnie styki zaśniedziałe i nie kontaktują. Pamiętaj że ten obwód załącza podanie masy a nie plusa.
  • Level 28  
    Dziwne ale we wszystkich 4 drzwiach nie łączy. Chyba 4 styki by niezaśniedziały.
  • Level 37  
    Jeśli samochód przestał kilka lat z zamkniętymi drzwiami, jest to prawdopodobne... Miałem tak w Polonezie :-)
  • Level 18  
    Wewnętrzne połączenie wiazki.Przewód brązowo-biały od wyłączników drzwiowych biegnący do pompy centralnego zamka.Sprawdz.
  • Level 28  
    To może dlatego pompa centralnego zamka nie działa.
  • Level 18  
    To zajrzyj do pompki centralnego zamka.Szczególnie wtyczke obejrzyj,zasilania sprawdz.
  • Level 28  
    Cześć.Napięcie sterujące 12V te co steruje pompką jest ale na oddzielnej kostce gdzie chyba powinno być 12V to brak.Jest tam jedna kostka 12 styków do której prowadzi 9przewodów i jedna kostka 5 styków do której jest doprowadzone 2 przewody.Może ktoś ma schemat instalacii.No i mnie to trochę dziwi jak napisał kolega bo czemu przewody od oświetlenia są doprowadzone do pompy centralnego zamka.
  • Level 28  
    Tylko jest to Audi z 1991 roku i jest tam pompka, która posiada gniazdo 12 pinowe, do którego dochodzi 9 przewodów i gniazdo 5 pinowe, do którego dochodzą 2 przewody. Czy ktoś posiada taki schemat? Ja nigdzie nie mogę znaleźć.