Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi 80 B4 2.0B brak oświetlenia wewnętrznego po otwarciu drzwi

03 Kwi 2011 11:37 6936 10
  • Poziom 28  
    Witam. Tak jak w temacie brak oświetlenia wnętrza samochodu po otwarciu którychkolwiek drzwi. Przy ręcznym włączeniu światło zapala się. Proszę o pomoc.
  • Poziom 15  
    Kolego a co zrobilłeś w celu sprawdzenia czemu to nie dziala? To jest tak prosty uklad ze wystarczy żarówka z kabelkami lub multimetr za 10zl aby sprawdzić cała instalację
  • Poziom 18  
    Odkręcasz wyłączniki w drzwiach, pewnie styki zaśniedziałe i nie kontaktują. Pamiętaj że ten obwód załącza podanie masy a nie plusa.
  • Poziom 28  
    Dziwne ale we wszystkich 4 drzwiach nie łączy. Chyba 4 styki by niezaśniedziały.
  • Poziom 35  
    Jeśli samochód przestał kilka lat z zamkniętymi drzwiami, jest to prawdopodobne... Miałem tak w Polonezie :-)
  • Poziom 17  
    Wewnętrzne połączenie wiazki.Przewód brązowo-biały od wyłączników drzwiowych biegnący do pompy centralnego zamka.Sprawdz.
  • Poziom 28  
    To może dlatego pompa centralnego zamka nie działa.
  • Poziom 17  
    To zajrzyj do pompki centralnego zamka.Szczególnie wtyczke obejrzyj,zasilania sprawdz.
  • Poziom 28  
    Cześć.Napięcie sterujące 12V te co steruje pompką jest ale na oddzielnej kostce gdzie chyba powinno być 12V to brak.Jest tam jedna kostka 12 styków do której prowadzi 9przewodów i jedna kostka 5 styków do której jest doprowadzone 2 przewody.Może ktoś ma schemat instalacii.No i mnie to trochę dziwi jak napisał kolega bo czemu przewody od oświetlenia są doprowadzone do pompy centralnego zamka.
  • Poziom 28  
    Tylko jest to Audi z 1991 roku i jest tam pompka, która posiada gniazdo 12 pinowe, do którego dochodzi 9 przewodów i gniazdo 5 pinowe, do którego dochodzą 2 przewody. Czy ktoś posiada taki schemat? Ja nigdzie nie mogę znaleźć.