Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Linia INTEGRA Amica - który piekarnik wybrać?

03 Kwi 2011 20:37 4098 6
  • Poziom 2  
    Podobają mi się piekarniki z nowej linii Amiki - Integra - te ze sterowaniem sensorowym (dotykowym). Bardzo proszę o opinię i komentarz tych, którzy mieli lub mają do czynienia z produktami tej linii i mogą podzielić się doświadczeniami?
  • OptexOptex
  • Poziom 11  
    Witam, każda zaawansowana technologia (a taką już jest wcześniej wspomniana linia Integra) ułatwia życie, jest funkcjonalna i wszechstronna, ale niesie ze sobą pewne ryzyko. Nie ma rzeczy niezawodnych i nie psujących się także jeśliby patrzeć w przyszłość koszt ew. naprawy tak zaawansowanej elektroniki jest praktycznie nieopłacalny, także jeśli zdecydujesz się na produkt z tej linii radzę przedłużyć gwarancję producenta.

Pozdrawiam
  • OptexOptex
  • Poziom 2  
    Dzięki Bronsky za info. Zdaje sobię sprawę, że produkt krótko na rynku, dlatego też chciałbym zebrać jak najwięcej informacji, zanim kupie.
    Czy jest jeszcze ktoś, kto sprawdził to na własnej skórze ;)? Prośba o opinie.
  • Poziom 14  
    Nie ma na to reguły, taki piekarnik ze sterowaniem może działać 15 lat, albo się zepsuć za 3 miesiące. Co do Amici ,to słyszałem ,że te zegary dotykowe mają jeden minus- często są zaparowane.
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Johny - możesz trochę więcej szczegółów odnosnie tego zaparowywania?
    Skryn - powiesz jak to wygląda z Twojej strony? Nie wiem, czy używasz, czy 'oferujesz' taki sprzęt, ale każda opinia będzie dla mnie cenna.
  • Poziom 1