mam monitor siemens nixdorf mcm-1503 zasilanie lini wynosi 146volt to moim zdaniem znzcznie zaduzo objawia sie to tym ze leci w mig tranzystor lini? moze ktos by mial udostepnic schemacik ewentulalnie jakas podpowiedz POZDRAWJAM
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam