logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 2610 - skuteczne usunięcie simlocka z sieci Era, co zrobić?

^Rachel 10 Kwi 2011 19:24 6087 2
REKLAMA
  • #1 9384338
    ^Rachel
    Poziom 21  
    Posty: 570
    Pomógł: 15
    Ocena: 149
    Witam !

    Mam taki sprzęt :
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    Nokia 2610.

    Niestety posiada on simlocka na sieć "Era". Chciałem go usunąć, więc wszedłem na tę stronę :Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

    wpisałem IMEI, wybrałem model telefonu i sieć. Wygenerowało mi kody.
    Niestety po wpisaniu wyskakuje mi błąd, że się nie udało :(

    Co robić ? Czy może udać się do serwisu, aby po kabelku mi to zrobili ?

    Proszę o fachową pomoc.

    Jeśli temat umieściłem w złym dziale, proszę o przeniesienie
  • REKLAMA
  • #2 9384349
    jever 23
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3363
    Pomógł: 330
    Ocena: 280
    Wymagany sprzęt serwisowy - bez niego nie zrobisz.
  • #3 9384370
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    Temat omawiany nie potrzeba zakładać nowego, wystarczy poszukać
REKLAMA