Witam !
Mam taki sprzęt :
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Nokia 2610.
Niestety posiada on simlocka na sieć "Era". Chciałem go usunąć, więc wszedłem na tę stronę :Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
wpisałem IMEI, wybrałem model telefonu i sieć. Wygenerowało mi kody.
Niestety po wpisaniu wyskakuje mi błąd, że się nie udało :(
Co robić ? Czy może udać się do serwisu, aby po kabelku mi to zrobili ?
Proszę o fachową pomoc.
Jeśli temat umieściłem w złym dziale, proszę o przeniesienie
Mam taki sprzęt :
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Nokia 2610.
Niestety posiada on simlocka na sieć "Era". Chciałem go usunąć, więc wszedłem na tę stronę :Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
wpisałem IMEI, wybrałem model telefonu i sieć. Wygenerowało mi kody.
Niestety po wpisaniu wyskakuje mi błąd, że się nie udało :(
Co robić ? Czy może udać się do serwisu, aby po kabelku mi to zrobili ?
Proszę o fachową pomoc.
Jeśli temat umieściłem w złym dziale, proszę o przeniesienie