logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej: ciepłe czy zimne powietrze?

kamikazeePL 11 Kwi 2011 11:13 4019 2
REKLAMA
  • #1 9386499
    kamikazeePL
    Poziom 11  
    Posty: 10
    Ocena: 1
    Na kilku rożnych forach internauci podają sprzeczne informacje jak ozonować klimatyzację samochodową raz piszą, że na otwartym obiegu powietrza innym razem, że na zamkniętym obiegu.
    Osobiście robię na zamkniętym obiegu powietrza z włączoną klimą.
    Czy robić ozonowanie z włączonym ciepłym powietrzem czy z zimnym?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 9386612
    macvir
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 487
    Pomógł: 32
    Ocena: 262
    Obieg zamknięty. Wcześniej sprawdzić filtr kabinowy. Włączona klima lub zimne powietrze. Ozon wolniej się rozkłada.
    Pozdrawiam
  • #3 9387485
    kamikazeePL
    Poziom 11  
    Posty: 10
    Ocena: 1
    Dzięki punkty poszły.
REKLAMA