Pralka Whirlpool AWO/D 4313/P - czy można w niej wymienić łożyska ?
Zbiornik wygląda jak by był sklejony.
Czy ktoś próbował już wymiany łożysk ?
Zbiornik wygląda jak by był sklejony.
Czy ktoś próbował już wymiany łożysk ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam