logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy w pralce Whirlpool AWO/D 4313/P można wymienić łożyska w sklejanym zbiorniku?

inż81 14 Kwi 2011 21:23 10516 2
REKLAMA
  • #1 9401518
    inż81
    Poziom 16  
    Posty: 165
    Pomógł: 19
    Ocena: 85
    Pralka Whirlpool AWO/D 4313/P - czy można w niej wymienić łożyska ?
    Zbiornik wygląda jak by był sklejony.
    Czy ktoś próbował już wymiany łożysk ?
  • REKLAMA
  • #2 9401641
    eeban
    Specjalista AGD
    Posty: 6425
    Pomógł: 385
    Ocena: 1497
    Można ale trzeba ciąć zbiornik .
  • #3 12031052
    Grzesiu_Service
    Poziom 11  
    Posty: 9
    Ocena: 13
    Witam wszystkich czytających, chciałbym odświeżyć temat a mianowicie jakie są sposoby bezpiecznego cięcia tego zbiornika? Mam właśnie taki model pralki oraz taką samą usterkę wymiana łożysk. Wyjąłem zbiornik poodkręcałem wszystko co jest możliwe i stanąłem w martwym punkcie "jak bezpiecznie tj.do ponownego złożenia" rozpołowić ten zbiornik?
REKLAMA