logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki moduł CI Mpeg4 -> Mpeg2 do Sony KDL-40V2530? Czy to możliwe?

zabex 18 Kwi 2011 16:12 3883 6
  • #1 9414679
    zabex
    Poziom 22  
    Posty: 684
    Pomógł: 50
    Ocena: 52
    Witam. Poszukuję informacji jaki moduł CI mpeg4 -> mpeg2 (DVB-T) do w/w TV będzie pasował? Czy w ogóle jest możliwość uruchomienia takiego modułu na tym TV? Przejrzałem kilka stron z różnymi modułami ale nigdzie w spisach obsługiwanych modeli nie widzę podanego w temacie.
  • #2 9414697
    irekr
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 9683
    Pomógł: 1192
    Ocena: 1237
    Prawda jest taka, że nie ma reguły. Znane są przykłady, że poszczególne moduły CI działały/ lub nie działały w różny sposób z różnymi egzemplarzami nawet tego samego modelu odbiornika. I nie ma znaczenia jakiego producenta.
    Jedyna metoda to dobrać doświadczalnie.
  • #3 9414720
    irek6311
    Poziom 33  
    Posty: 2597
    Pomógł: 229
    Ocena: 281
    Na Allegro są moduły CI mpeg4 ale są problemy ze współpracą z TV więc najlepiej najpierw sprawdzić dany moduł ,
    MODUŁ_MPEG-4_TV CYFROWA NAZIEMNA_ Neotion NP4 w cenie 176 zł na Allegro ,
  • #4 9414731
    irekr
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 9683
    Pomógł: 1192
    Ocena: 1237
    U mnie w firmie były dwa takie odbiorniki, nie udało się dobrać żadnego modułu. Skończyło się na zewnętrznym dekoderze ale w końcu wylądowały jako monitory do CCTV.
  • #5 9414734
    zabex
    Poziom 22  
    Posty: 684
    Pomógł: 50
    Ocena: 52
    Właśnie zastanawiam się nad NP4+. No nic, porozmawiam z klientem a póki co dziękuję za odpowiedzi.

    Koszt dekodera zewnętrznego jest niższy jak samego modułu. Paranoja, no ale...Pozdrawiam.
  • #6 9906818
    vitesse
    Poziom 14  
    Posty: 201
    Pomógł: 2
    Ocena: 14
    Ja mam KDL-40u2520 i modil np4+ neotion nie dziala wykrywa go tv ale nic nie chodzi
  • #7 9911531
    vitesse
    Poziom 14  
    Posty: 201
    Pomógł: 2
    Ocena: 14
    Sprostowanie cos dziala lecz odbior czesto zanika, jakby byl slaby sygnal, odziwo na tej samej antenie Samsung z mpeg4 radzi sobie dobrze
    Co moze byc przyczyna ?

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownicy poszukują informacji na temat modułów CI MPEG4 do telewizora Sony KDL-40V2530. Wskazano, że nie ma jednoznacznych reguł dotyczących kompatybilności modułów z różnymi egzemplarzami tego samego modelu. Zarekomendowano moduł Neotion NP4, dostępny na Allegro, jednak pojawiły się problemy z jego działaniem. Inny użytkownik zauważył, że jego moduł NP4+ nie działał poprawnie, mimo że telewizor go wykrywał. Wskazano również, że zewnętrzny dekoder może być tańszym rozwiązaniem, a problemy z sygnałem mogą występować na tej samej antenie, gdzie inny telewizor (Samsung) działał bez zarzutu.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA