Mam kuchenkę gazowo elektryczną Mastercook Dynamic. Występuje w niej problem z piekarnikiem- ustawiam temperaturę, włączam piekarnik, następnie nagrzewa się on do danej temperatury i wyłącza go termostat (chyba). Ale gdy temperatura spadnie nie włącza się on ponownie - konkretnie to muszę uderzyć (puknąć) palcem w pokrętło, lub w obudowę obok czerwonej lampki sygnalizującej grzanie- wtedy dopiero zaczyna nadal nagrzewac się. Jak to naprawić???