logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Błąd instalacji sterowników ATI HD3450 na laptopie Compal FL90 - jak rozwiązać?

Pi0trek121 23 Kwi 2011 11:29 4457 7
REKLAMA
  • #1 9430881
    Pi0trek121
    Poziom 23  
    Posty: 887
    Pomógł: 54
    Ocena: 105
    Witam!
    Ostatnio wymieniłem kartę graficzną w moim laptopie: Compal FL90 i pojawił się problem ze sterownikami... ściągałem już 20 różnych wersji sterowników, ale za kazdym razem wyskakiwał ten sam błąd, a mianowicie: Nie można zainicjalizować programu Menadżer Instalacji Catalyst.

    Program Menadżer Instalacji Catalyst nie mógł zainicjalizować Package Menager]

    i drugi raz Nie można zainicjalizować programu Menadżer Instalacji Catalyst.

    Wiecie może o co chodzi?

    Dodano po 1 [godziny] 21 [minuty]:

    Dodam, ze jedna wersja sterowników się zainstalowała, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów, tzn grafika chodzi jak chodziła, i komputer nadal nie widzi sterowników.. czyżby ta karta nie miała żadnych sterowników które pasowałyby pod compala?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 9431352
    entermen
    Poziom 32  
    Posty: 2336
    Pomógł: 139
    Ocena: 132
    Spróbuj zainstalować ręcznie, a nie za pomocą instalatora.
    Niektóre karty graficzne ati wymagają do instalacji środowiska net framework od 2 wzwyż.
    Jaki masz system, jaki sp?
    Daj screen z menadżera urządzeń.
  • REKLAMA
  • #3 9431362
    Pi0trek121
    Poziom 23  
    Posty: 887
    Pomógł: 54
    Ocena: 105
    Próbowałem przez aktualizuj sterownik jednak bez rezultatu, system to windows xp home sp3 net framework 3.5 zainstalowałem wczoraj

    Błąd instalacji sterowników ATI HD3450 na laptopie Compal FL90 - jak rozwiązać?

    Dodano po 1 [minuty]:

    dodam, ze system jest po formacie stad te znaki zapytania w menadżerze
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 9431394
    Pi0trek121
    Poziom 23  
    Posty: 887
    Pomógł: 54
    Ocena: 105
    Tez próbowałem, ale stronka odwołuje mnie do stron producenta laptopa http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/737-28041SupportforATIMobility.aspx a problem jest taki, ze stara grafika: gf 8600gt została uszkodzona i wymieniłem ją na ati hd3450, jest może jakis uniwersalny sterownik do tych grafik?

    Dodano po 17 [minuty]:

    info z programu aida64 o karcie grafiki: Błąd instalacji sterowników ATI HD3450 na laptopie Compal FL90 - jak rozwiązać?

    Dodano po 1 [godziny] 43 [minuty]:

    W końcu udało mi się zainstalować... używałem poradnika ze strony: http://www.searchengines.pl/Sterowniki-do-mobilnych-kart-graficznych-ATI-NVIDIA-t111243.html
  • #6 9431980
    jano221
    Poziom 15  
    Posty: 155
    Pomógł: 5
    Ocena: 12
    Kłania się czytanie ze zrozumieniem ;p. Co ja napisałem wcześniej? Zęby ściągnąć sterownik do desktopowego (do komputera stacjonarnego) modelu karty.
  • #7 9432279
    Pi0trek121
    Poziom 23  
    Posty: 887
    Pomógł: 54
    Ocena: 105
    Ale dodatkowo trzeba było programem ten sterownik przekształcić :)
  • #8 9432652
    jano221
    Poziom 15  
    Posty: 155
    Pomógł: 5
    Ocena: 12
    Chyba, że tak. :). Wesołych świąt życzę.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik napotkał problemy z instalacją sterowników do karty graficznej ATI HD3450 w laptopie Compal FL90 po wymianie z uszkodzonej GF 8600GT. Mimo prób instalacji różnych wersji sterowników, pojawiały się błędy związane z Menadżerem Instalacji Catalyst. Użytkownik zainstalował system Windows XP Home SP3 z .NET Framework 3.5, jednak nie przyniosło to rezultatów. Wskazówki od innych użytkowników sugerowały ręczną instalację sterowników oraz użycie wersji desktopowej karty. Ostatecznie udało się zainstalować sterowniki, korzystając z poradnika dotyczącego mobilnych kart graficznych.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA