Witam!
Ostatnio wymieniłem kartę graficzną w moim laptopie: Compal FL90 i pojawił się problem ze sterownikami... ściągałem już 20 różnych wersji sterowników, ale za kazdym razem wyskakiwał ten sam błąd, a mianowicie: Nie można zainicjalizować programu Menadżer Instalacji Catalyst.
Program Menadżer Instalacji Catalyst nie mógł zainicjalizować Package Menager]
i drugi raz Nie można zainicjalizować programu Menadżer Instalacji Catalyst.
Wiecie może o co chodzi?
Dodano po 1 [godziny] 21 [minuty]:
Dodam, ze jedna wersja sterowników się zainstalowała, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów, tzn grafika chodzi jak chodziła, i komputer nadal nie widzi sterowników.. czyżby ta karta nie miała żadnych sterowników które pasowałyby pod compala?
Ostatnio wymieniłem kartę graficzną w moim laptopie: Compal FL90 i pojawił się problem ze sterownikami... ściągałem już 20 różnych wersji sterowników, ale za kazdym razem wyskakiwał ten sam błąd, a mianowicie: Nie można zainicjalizować programu Menadżer Instalacji Catalyst.
Program Menadżer Instalacji Catalyst nie mógł zainicjalizować Package Menager]
i drugi raz Nie można zainicjalizować programu Menadżer Instalacji Catalyst.
Wiecie może o co chodzi?
Dodano po 1 [godziny] 21 [minuty]:
Dodam, ze jedna wersja sterowników się zainstalowała, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów, tzn grafika chodzi jak chodziła, i komputer nadal nie widzi sterowników.. czyżby ta karta nie miała żadnych sterowników które pasowałyby pod compala?