Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung WF-R125AV nie radzi sobie z odprowadzaniem wody.

ociz 23 Kwi 2011 11:38 1283 4
  • #1 23 Kwi 2011 11:38
    ociz
    Moderator Samochody

Pompka kręci, nic nie zapchane a woda leci jak krew z nosa, nie wiem czego się tam czepnąć. Wyjąłem i rozebrałem pompkę i jedyne co dziwnego zauważyłem to że tym "wiatraczkiem" można swobodnie obrócić o 180° i później dopiero czuć opór magnesu. To w niej normalne czy nie powinno tak być?
    Samsung WF-R125AV nie radzi sobie z odprowadzaniem wody.
    Po cenach na allegro widzę że nie zbankrutuję jak nową kupię, tylko czy to aby to...

0 4
  • Pomocny post
    #2 23 Kwi 2011 11:48
    ROBSON33
    Moderator AGD

ociz napisał:
    można swobodnie obrócić o 180° i później dopiero czuć opór magnesu. To w niej normalne czy nie powinno tak być?
    Tak ma być.

Szukaj w wężach raczej na pewno coś znajdziesz.

0
  • #3 23 Kwi 2011 11:59
    ociz
    Moderator Samochody

ROBSON33 napisał:
    Szukaj w wężach raczej na pewno coś znajdziesz.

Niestety, zdemontowałem węże i nie było tam nic poza odrobiną kamienia na ściankach.

0
  • #4 23 Kwi 2011 12:16
    ROBSON33
    Moderator AGD

A woda swobodnie wypływa ze zbiornika?

0
  • #5 23 Kwi 2011 12:35
    ociz
    Moderator Samochody

Tak, jak obniżę wąż odprowadzający to wszystko wypływa bez problemu.

Pogrzebałem trochę na forum i widzę że nie ja pierwszy mam taki przypadek, tak więc zamawiam nowy silnik i się okaże, szkoda tylko że dopiero po świętach i do tego czasu będę musiał się przeprosić ze starym Polar-em który od nowości ciągle problemy sprawiał.

edit:
    Na dodatek teraz po złożeniu z powrotem do kupy wszystko działa normalnie, pompka pracuje też ciszej niż przed rozebraniem. Wzięło się naprawiło i nie wiadomo co. Jak ja tego nie lubię...

0