logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung WF-R125AV nie radzi sobie z odprowadzaniem wody.

ociz 23 Kwi 2011 11:38 1682 4
REKLAMA
  • #1 9430902
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1378
    Ocena: 3476
    Pompka kręci, nic nie zapchane a woda leci jak krew z nosa, nie wiem czego się tam czepnąć. Wyjąłem i rozebrałem pompkę i jedyne co dziwnego zauważyłem to że tym "wiatraczkiem" można swobodnie obrócić o 180° i później dopiero czuć opór magnesu. To w niej normalne czy nie powinno tak być?
    Samsung WF-R125AV nie radzi sobie z odprowadzaniem wody.
    Po cenach na allegro widzę że nie zbankrutuję jak nową kupię, tylko czy to aby to...
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 9430934
    ROBSON33
    Admin grupy AGD
    Posty: 9727
    Pomógł: 465
    Ocena: 1714
    ociz napisał:
    można swobodnie obrócić o 180° i później dopiero czuć opór magnesu. To w niej normalne czy nie powinno tak być?
    Tak ma być.

    Szukaj w wężach raczej na pewno coś znajdziesz.
  • REKLAMA
  • #3 9430972
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1378
    Ocena: 3476
    ROBSON33 napisał:
    Szukaj w wężach raczej na pewno coś znajdziesz.

    Niestety, zdemontowałem węże i nie było tam nic poza odrobiną kamienia na ściankach.
  • REKLAMA
  • #4 9431031
    ROBSON33
    Admin grupy AGD
    Posty: 9727
    Pomógł: 465
    Ocena: 1714
    A woda swobodnie wypływa ze zbiornika?
  • #5 9431098
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1378
    Ocena: 3476
    Tak, jak obniżę wąż odprowadzający to wszystko wypływa bez problemu.

    Pogrzebałem trochę na forum i widzę że nie ja pierwszy mam taki przypadek, tak więc zamawiam nowy silnik i się okaże, szkoda tylko że dopiero po świętach i do tego czasu będę musiał się przeprosić ze starym Polar-em który od nowości ciągle problemy sprawiał.

    edit:
    Na dodatek teraz po złożeniu z powrotem do kupy wszystko działa normalnie, pompka pracuje też ciszej niż przed rozebraniem. Wzięło się naprawiło i nie wiadomo co. Jak ja tego nie lubię...
REKLAMA