Pompka kręci, nic nie zapchane a woda leci jak krew z nosa, nie wiem czego się tam czepnąć. Wyjąłem i rozebrałem pompkę i jedyne co dziwnego zauważyłem to że tym "wiatraczkiem" można swobodnie obrócić o 180° i później dopiero czuć opór magnesu. To w niej normalne czy nie powinno tak być?
Po cenach na allegro widzę że nie zbankrutuję jak nową kupię, tylko czy to aby to...
Po cenach na allegro widzę że nie zbankrutuję jak nową kupię, tylko czy to aby to...