Witam forumowiczów, otóż jest problem z ww. pralką , pralka bardzo długo podchodzi do wirowania , potrafi nawet wydłużyć czas prania do 40 minut dłużej, bo tyle zajmuje jej układanie prania, czasem widzę ze dobrze ułoży pranie że guma nawet nie drgnie wręcz idealnie wyważone jest pranie ,to i tak staje i mieli na nowo
problem stał się już coraz bardziej uciążliwy i irytujący bo chcę zrobić pranie w 40 minut a pralka pierze o drugie 40 minut dłużej , czasem jej się zdarzy szybciej zaskoczyć ale na prawdę bardzo rzadko, na pusto sprawdzałem i wirowanie zaskakuje od razu , hydrostat czysty i pompa filtra też , całą wodę wylewa do końca, łożyska też są w porządku, podpowiedzcie co mogę jeszcze posprawdzać ??? z góry dziękuję