Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAKI MODUŁ KOMFORTU DO VW TOURANA 2004 1,9 TDI

27 Kwi 2011 13:04 3163 7
  • Poziom 2  
    Witam mam wielką prośbe do osób znającyh sia na elektronice .

Spalil mi sie sterownik silnika i modul komfortu do vw Tourana 2004 rocznik 1,9 TDI
    o ile steronik juz kupiłem to mam problem z modułem komfortu .

Wsadzony w moim aucie byl 1K0 937 049 K
    ale okazalo sie ze on byl wczesniej juz wymianiany na ten a wczesniejszy model byl inny .
    Dzwonilem do vw i po podaniu nr nadwozia powiedzieli mi ze ma byc wsadzony inny ale niechcieli mi powiedziec jaki wiem tylko ze roniez poczatek 1K0 i jest bardzo rzadko dostepny .
    Jak sprawdzic jaki moduł bedzie pasowal do mojego Tourana ?
    Moze ktos wie ? bede wdzieczny.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Serwis ma obowiązek Ci powiedzieć. Usługa może kosztować nawet 50 zł. Pojechać do innego serwisu.
  • Poziom 2  
    Pawel wawa napisał:
    Serwis ma obowiązek Ci powiedzieć. Usługa może kosztować nawet 50 zł. Pojechać do innego serwisu.

Problem w tym ze auta nie idzie odpalic i telefonicznie dzwonilem do vw w katowicach i powiedzieli mi ze nie moga mi powiedziec. w czestochowie podobnie :(
  • Poziom 39  
    Bzdura, że w Częstochowie nie chcieli powiedzieć.
  • Poziom 2  
    Kolego nie zadna bzdura . Powiedzieli mi ze nie moga powiedziec ewentualnie moga te czesc zamowic bo oni od tego nie sa zeby informowac tylko zeby sprzedawac . Powiedz mi na zdrowy rozum jak by mi powiedzieli to po co bym szukal informacji na internecie .
    Pomysl zanim cos napiszesz
  • Poziom 39  
    Nie muszę myśleć zanim coś napiszę bo po prostu wiem że udzielają takiej informacji. Korzystałem z ich pomocy wielokrotnie.
  • Poziom 2  
    Ja tylko raz wczoraj i sie rozczarowalem . Naswietlilem sytuacje ze teraz nie mam az takiej gotowki i spalil mi sie sterownik silnika i modul komfortu a chcialbym sie dowiedziec jaki pasuje do mojego tourana i odpwiedzieli ze oni nie sa od informowania in od sprzedawania i jak chce to moga mi go sprowadzic bo jest tylko 1 w kraju