Witam
Po włączeniu grzałka normalnie grzeje wszystko jest ok ale gdy chcę zalać kawę pompka jedynie cyka tak jak by "próbkowała". Napięcie na pompce skaczące do 30V po odłączeniu jej żadnych zmian czyli nadal skaczące do 30V. Pompka sprawdzona na krótko i jest sprawna. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem ?
Pozdrawiam
Maciej
Po włączeniu grzałka normalnie grzeje wszystko jest ok ale gdy chcę zalać kawę pompka jedynie cyka tak jak by "próbkowała". Napięcie na pompce skaczące do 30V po odłączeniu jej żadnych zmian czyli nadal skaczące do 30V. Pompka sprawdzona na krótko i jest sprawna. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem ?
Pozdrawiam
Maciej