Witam
Jestem początkujący.
Zrobiłem układ na TINY 26 z zewnętrznym kwarcem, ale trzeba namówić procka do współpracy z nim. Wiem, że trzeba przestawić fusy. Mam interfejsik współpracujący z PONY 2000 do programowania szeregowego, niskonapięciowego. W PONY wybierając funkcję 'Configuration and security bits' odczytuję stan wszystkich 'Fuse Byte', ale funkcja 'Write' nie wpisuje moich parametrów. Jak i czym ustawić fusy, czy muszę robić programator wysokonapięciowy ?
Jestem początkujący.
Zrobiłem układ na TINY 26 z zewnętrznym kwarcem, ale trzeba namówić procka do współpracy z nim. Wiem, że trzeba przestawić fusy. Mam interfejsik współpracujący z PONY 2000 do programowania szeregowego, niskonapięciowego. W PONY wybierając funkcję 'Configuration and security bits' odczytuję stan wszystkich 'Fuse Byte', ale funkcja 'Write' nie wpisuje moich parametrów. Jak i czym ustawić fusy, czy muszę robić programator wysokonapięciowy ?