Witam serdecznie
Mam taki problem z moją pralką otóż, najpierw zaświeciła mi się kontrolka wyczyść filtr i pralka stawała w miejscu, wylałem całą wodę wyczyściłem porządnie filtr (rozebrałem na części pierwsze, węże wszystkie i skręciłem do kupy, po podłączeniu do sieci i przekręceniu gałki na jakikolwiek program przez ok 30sek nic się nie zapala dopiero po upływie tego czasu świecą się niektóre diody na górze i serwis i nie mogę z tym nic zrobić. Czy jestem w stanie sam coś na to poradzić. czy jest jakaś możliwość skasowania błędów. Proszę o poradę, przed wołaniem serwisu.
Mam taki problem z moją pralką otóż, najpierw zaświeciła mi się kontrolka wyczyść filtr i pralka stawała w miejscu, wylałem całą wodę wyczyściłem porządnie filtr (rozebrałem na części pierwsze, węże wszystkie i skręciłem do kupy, po podłączeniu do sieci i przekręceniu gałki na jakikolwiek program przez ok 30sek nic się nie zapala dopiero po upływie tego czasu świecą się niektóre diody na górze i serwis i nie mogę z tym nic zrobić. Czy jestem w stanie sam coś na to poradzić. czy jest jakaś możliwość skasowania błędów. Proszę o poradę, przed wołaniem serwisu.