a wiec tak chodzi o laptop DELL XPS L502X
Przy odpaleniu laptopa za kazdym razem wyskakuje mi małe okienko z napisem error w w środku pisze error handle nie mam pojęcia co to jest i o co chodzi
czy mógłbym prosić o pomoc ?
z czym zwiazany jest ten problem i jak go naprawic
link do zdjecia problemu ponizej :
http://imageshack.us/photo/my-images/855/20110507172442.png/
Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:
czy moze mi ktos powiedziec co to sie dzieje bo juz czekam pół dnia ?
Zmień sposób wklejenia grafiki: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043840.html
[jankolo]
Przy odpaleniu laptopa za kazdym razem wyskakuje mi małe okienko z napisem error w w środku pisze error handle nie mam pojęcia co to jest i o co chodzi
czy mógłbym prosić o pomoc ?
z czym zwiazany jest ten problem i jak go naprawic
link do zdjecia problemu ponizej :
http://imageshack.us/photo/my-images/855/20110507172442.png/
Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:
czy moze mi ktos powiedziec co to sie dzieje bo juz czekam pół dnia ?
Zmień sposób wklejenia grafiki: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043840.html
[jankolo]