Zawartość lewej części wyświetlacza (tej ze słupkami poziomów)wyraźnie "faluje" jasnością od lewej do prawej. Wszystkie symbole są czytelne, ale zjawisko jest dość uciążliwe. Wygląda to jak interferencja multipleksu wyświetlacza i być może np. przydźwięku sieci. Tempo migotania jest stałe. Prawa część wyświetlacza (z tekstami) nie miga.
Przeszukałem archiwum, ale nie znalazłem opisu podobnego przypadku. Nie jestem w stanie znaleźć schematu.
Z góry dziękuję!
Przeszukałem archiwum, ale nie znalazłem opisu podobnego przypadku. Nie jestem w stanie znaleźć schematu.
Z góry dziękuję!