Witam mam problem z Vista
w momencie logowania wyskakuje mi błąd dotyczacy : Microsoft Library C++ runtime po wcisnieciu kilka razy enter w koncu pokazuje sie ikonka do logowania.
Jest to uciazliwe
Zainstalowalem Microsoft visual C++ 2010 x 86 redistributable
i nie pomoglo prosze o pomoc
w momencie logowania wyskakuje mi błąd dotyczacy : Microsoft Library C++ runtime po wcisnieciu kilka razy enter w koncu pokazuje sie ikonka do logowania.
Jest to uciazliwe
Zainstalowalem Microsoft visual C++ 2010 x 86 redistributable
i nie pomoglo prosze o pomoc