Witam.
Mam lustrzankę Canon EOS1000D od pół roku.
Wszystko było w porządku, ale wczoraj wzięłam aparat i chciałam wyruszyć na sesję.
Niestety aparat robi "czarne zdjęcia" co się dzieje?
I jak to naprawić?
Mam lustrzankę Canon EOS1000D od pół roku.
Wszystko było w porządku, ale wczoraj wzięłam aparat i chciałam wyruszyć na sesję.
Niestety aparat robi "czarne zdjęcia" co się dzieje?
I jak to naprawić?