Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu uszkodzenia. Prawa połowa obrazu jest prawidłowa natomiast lewa jakby z kamery termowizyjnej. Przyczyną może być T-cont czy matryca. Matryca jest firmy AU Optronics o oznaczeniu T 420HW01 V.4. Czytałem posty na temat tej matrycy i widzę że nie jest to szczytowe osiągnięcie techniczne ale jej najczęstsze uszkodzenie to spowolnienie odświeżania i " mrożenie" obrazu. W moim przypadku obraz z uszkodzonej połowy nie jest spowalniany, czy zatrzymywany, tylko ten dziwny kolor.