Panowie poradźcie, bo po przesiadce ze starego laptopa z XP już tracę cierpliwość...
Pacjent jak w temacie, system czysty (nie preinstalowany), wersja Home Premium
W tym ustrojstwie pod klawiszami funkcyjnymi są ukryte dodatkowe funkcje (np. pod F2 przyciemnianie matrycy), ale w zasadzie problemem jest to, że dodatkowe funkcje nie są ukryte POD klawiszami, tylko ich działanie jest nadrzędne;/ Użytkownicy Total Commandera kopiujący pliki w tle niech sobie wyobrażą, że trzeba przed wciśnięciem F5, F2 trzeba wcisnąć dwa razy Fn;/ Jeszcze bardziej wkurzające jest wciskanie Fn+F5, żeby odświeżyć stronę w Firefoxie
Ktoś się spotkał z takim "ułatwieniem"?
Dodam, że system jest dość świeży (przedwczorajszy), nie instalowałem oprogramowania do obsługi klawiatury, bo producent do tego modelu go nie przewidział.
Pacjent jak w temacie, system czysty (nie preinstalowany), wersja Home Premium
W tym ustrojstwie pod klawiszami funkcyjnymi są ukryte dodatkowe funkcje (np. pod F2 przyciemnianie matrycy), ale w zasadzie problemem jest to, że dodatkowe funkcje nie są ukryte POD klawiszami, tylko ich działanie jest nadrzędne;/ Użytkownicy Total Commandera kopiujący pliki w tle niech sobie wyobrażą, że trzeba przed wciśnięciem F5, F2 trzeba wcisnąć dwa razy Fn;/ Jeszcze bardziej wkurzające jest wciskanie Fn+F5, żeby odświeżyć stronę w Firefoxie
Ktoś się spotkał z takim "ułatwieniem"?
Dodam, że system jest dość świeży (przedwczorajszy), nie instalowałem oprogramowania do obsługi klawiatury, bo producent do tego modelu go nie przewidział.