Witam
Czy któryś z szanownych forumowiczów może mi jednoznacznie odpowiedzieć , czy można stosować zamiennie za 16F628 nowszego 16F628A ?
Przeszukałem internet i forum , jednak mam wątpliwości , czy jeśli mam wsad do tego "bez A" to da się , bez zmiany programu wgrać go do 16F628A i będzie działać .
Dodam , że niestety na programowaniu się nie znam , raczej montuję gotowce ( więc sam wsadu nie zmienię )
Dziękuję za sugestie i pozdrawiam
Andrzej
Czy któryś z szanownych forumowiczów może mi jednoznacznie odpowiedzieć , czy można stosować zamiennie za 16F628 nowszego 16F628A ?
Przeszukałem internet i forum , jednak mam wątpliwości , czy jeśli mam wsad do tego "bez A" to da się , bez zmiany programu wgrać go do 16F628A i będzie działać .
Dodam , że niestety na programowaniu się nie znam , raczej montuję gotowce ( więc sam wsadu nie zmienię )
Dziękuję za sugestie i pozdrawiam
Andrzej