Cały czas tak się nad tym zastanawiam, co prawda do wyboru jeszcze rok, ale sam tutaj nic nie wymyślę.
Kierunek: Informatyka
Uczelnie na których chciałbym studiować: Politechnika Gdańska. Politechnika Wrocławska, Politechnika Poznańska.
Warunek: Musi się być łatwo dostać.
Z utrzymaniem się sobie poradzę, lecz wyniki mojej matury jakieś szczytowe nie będą - czyt. orłem w LO nie jestem.
Natomiast od was oczekuję właśnie takich ogólnych informacji o łatwości dostania i utrzymania się na tym kierunku, o kadrze i ogólnie uczelni.
Kierunek: Informatyka
Uczelnie na których chciałbym studiować: Politechnika Gdańska. Politechnika Wrocławska, Politechnika Poznańska.
Warunek: Musi się być łatwo dostać.
Z utrzymaniem się sobie poradzę, lecz wyniki mojej matury jakieś szczytowe nie będą - czyt. orłem w LO nie jestem.
Natomiast od was oczekuję właśnie takich ogólnych informacji o łatwości dostania i utrzymania się na tym kierunku, o kadrze i ogólnie uczelni.