Witam
Dostałem laptopa Sony Vaio PCG-315s bez Wifi postanowiłem mu założyć kartę mini PCI i wszystko spoko, zainstalowałem sterowniki, dołożyłem antenkę z innego laptopa w matryce i Wlan nie znajduje żadnej sieci, Sterowniki zainstalowały się bez problemowo, wyglada to tak jak by był jakiś przycisk do uruchamiania Wifi ale nie mam pojęcia gdzie go szukać na obudowie laptopa nie ma żadnego przełącznika, a na klawiaturze nie widzę żadnej kombinacji klawiszy do uruchamiania WIFI (dodam że w menadżerze połączeń przez chwilę tak jak by szuka sieci ale jej nie znajduje) spotkał ktoś się może z takim problemem w Vaio ?
Dostałem laptopa Sony Vaio PCG-315s bez Wifi postanowiłem mu założyć kartę mini PCI i wszystko spoko, zainstalowałem sterowniki, dołożyłem antenkę z innego laptopa w matryce i Wlan nie znajduje żadnej sieci, Sterowniki zainstalowały się bez problemowo, wyglada to tak jak by był jakiś przycisk do uruchamiania Wifi ale nie mam pojęcia gdzie go szukać na obudowie laptopa nie ma żadnego przełącznika, a na klawiaturze nie widzę żadnej kombinacji klawiszy do uruchamiania WIFI (dodam że w menadżerze połączeń przez chwilę tak jak by szuka sieci ale jej nie znajduje) spotkał ktoś się może z takim problemem w Vaio ?