logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Zlecę] Wykonanie/oprogramowanie czujnika przyspieszenia

softio 20 Maj 2011 17:12 1296 2
REKLAMA
  • #1 9527083
    softio
    Poziom 9  
    Posty: 8
    Witam
    Zlecę zaprojektowanie i wykonanie czujnika przyspieszenia na podstawie
    jednego z dostępnych czujników w sprzedaży.

    Czujnik powinien mierzyć przyspieszenie od 0 do 10/16g.

    Urządzenie będzie montowane w pojazdach, a więc
    musi uwzględniać przyspieszenie pojazdu.

    Chcemy zmierzyć z jaką siłą pojazd został uderzony i z której strony.

    Wartości mogą być wystawiane analogowo lub cyfrowo, które będą podawane na urządzenie wysyłające wartości poprzez GPRS do systemu rejestrującego.

    Po szczegóły zapraszam, najlepiej priv.

    PS
    Szukam kogoś najlepiej z Warszawy lub okolic, ale nie jest to warunek konieczny.

    Pozdrawiam
    Darek
  • REKLAMA
  • #2 9529146
    IntSol
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Chętnie podejmiemy się wykonania tego zlecenia, zachęcam do kontaktu.
  • #3 9531394
    MirekCz
    Poziom 35  
    Posty: 2220
    Pomógł: 330
    Ocena: 62
    Witam serdecznie,

    Oferuję gotowe moduły spełniające powyższe wymagania - Moduł ADXL345. Jest to 12bitowy trzyosiowy akcelerometry cyfrowy z zakresem pomiarowym do +/-16.0g. Standardowo moduł obsługuje transmisję po I2C i SPI, ale na życzenie mogę dorobić oddzielny układ z dowolnym typem transmisji.
    Moduł jest dostępny od ręki z magazynu. Przy większych ilościach możliwe dodatkowe rabaty.

    W razie pytań zapraszam do kontaktu.
REKLAMA