Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 323 - oświetlenie wnętrza i centralny zamek

Mortassi 20 Maj 2011 23:31 1974 2
  • #1 20 Maj 2011 23:31
    Mortassi
    Poziom 13  

Witam. Mam problem z moją mazdą z roku 1997. Jest to Mazda 323P. Problem polega na tym, że padła żarówka oświetlenia wnętrza więc chciałem ją wymienić. Niestety po wymianie na sprawną żarówkę przestały świecić dwie żarówki boczne no i ta główna również nie świeci. Sprawdziłem dokładnie układy samej lampki no i wszystko jest ok. Problem na pewno tkwi w dojściu energii elektrycznej do urządzenia. Gdzie mogło się coś stać? Sprawdzałem bezpieczniki pod maską i obok kierownicy i są w porządku.

Drugi problem dołączam mimo że nie jestem pewny czy to problem natury elektronicznej. Sprawa wygląda tak: nie działa centralny zamek w drzwiach prawych. Kiedy zamknę kluczykiem drzwi prawe to drzwi lewe się zamkną ale kiedy zamknę drzwi lewe to drzwi prawe się nie zamkną. Coś słychać jakby takie pstyknięcie ale silniczek który powinien zamknąć drzwi nie pracuje. Jeszcze 2 dni temu było ok. CO to może być?

0 2
  • #2 21 Maj 2011 10:14
    LoLek85
    Poziom 28  

Centralny masz oryginalny, czy dokładany?

0
  • #3 21 Maj 2011 11:55
    Mortassi
    Poziom 13  

Raczej oryginalny chociaż pewny nie jestem. Ja nie dokładałem. Jak kupiłem samochód to już wszystko było.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo