Witam mam taki problem z Whirlpool AWE 6315/p, mianowicie po włączeniu mrugają diody 100 i 400 i pralka nie pobiera wody, słychać że chce ale nie może, co to za błąd (gdzie mogę znaleźć kody błędów i instrukcję serwisową do tego modelu, na elektrodzie nie znalazłem tego modelu, a 6515 nie chce mi się ściągnąć), za co zabrać się na początku, co sprawdzać kolejno, dodam że drzwiczki się blokują, więc następny chyba elektrozawór dopływu wody?