Witam!
Trudzę się i głowie lecz nie jestem w stanie rozwiązać. Mianowicie... Mam na zaliczenie wykonać program, który wczyta plik i zamieni w nim polskie znaki na zwykłe (np. ł -> l). Próbowałam, kombinowałam, ale nadal opornie nie chce działać.
Problem tkwi w tym, że jednak nie zmienia tych znaków. Wyłącza się pogram podczas obróbki... Programowanie nie jest moją mocną stroną więc prawdopodobnie coś naknociłam QQ. Bardzo proszę o pomoc...
Z góry dziękuje
.
Trudzę się i głowie lecz nie jestem w stanie rozwiązać. Mianowicie... Mam na zaliczenie wykonać program, który wczyta plik i zamieni w nim polskie znaki na zwykłe (np. ł -> l). Próbowałam, kombinowałam, ale nadal opornie nie chce działać.
Problem tkwi w tym, że jednak nie zmienia tych znaków. Wyłącza się pogram podczas obróbki... Programowanie nie jest moją mocną stroną więc prawdopodobnie coś naknociłam QQ. Bardzo proszę o pomoc...
Kod: text
Z góry dziękuje