Znajomy ma problem z Belarusem mianowicie gdy np balotuje to nie ma wystarczających obrotów wałek pod obciążeniem bo mu się ślizga.
Wiemy że się podkręca tam coś w rodzaju taśmy nakrętką z zewnątrz.
I problem tkwi w tym że jest to wersja exportowa Belarus Progress i nie możemy znależć tego pokrętła nie ma go tam gdzie mają je Pronary lub MTZ 82.
Jeżeli wiecie coś na ten temat to piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiemy że się podkręca tam coś w rodzaju taśmy nakrętką z zewnątrz.
I problem tkwi w tym że jest to wersja exportowa Belarus Progress i nie możemy znależć tego pokrętła nie ma go tam gdzie mają je Pronary lub MTZ 82.
Jeżeli wiecie coś na ten temat to piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!