Witam
Problem polega na tym, że jakoś długo trwa logowanie do konta i czasem trzeba je powtórzyć. Jak już się zaloguje to próbuje odebrać jakieś 3 wiadomości, których nie ma na koncie (sprawdzone po zalogowaniu przez strone o2.pl)
błąd ogólny:
Wystąpił problem przy logowaniu się do Twojego serwera pocztowego. Twoje hasło zostało odrzucone. Konto: 'pop3.o2.pl', Serwer: 'poczta.o2.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR Mailbox temporarily unavailable', Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC92
a do każdej z 3 wiadomości wyskakuje błąd:
Nie można pobrać wiadomości numer 1. Konto: 'pop3.o2.pl', Serwer: 'poczta.o2.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR', Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800420CD
Outlooka mam skonfigurowanego prawidłowo bo od +/- 10 lat korzystam z tej poczty. Żadnych wprowadzonych ostatnio zmian w konfiguracji na stronie o2 nie znalazłem. Zdarzało się, że przez jakiś krótki czas był problem z o2 ale nigdy 2 dni. Ma ktoś podobnie?
Problem polega na tym, że jakoś długo trwa logowanie do konta i czasem trzeba je powtórzyć. Jak już się zaloguje to próbuje odebrać jakieś 3 wiadomości, których nie ma na koncie (sprawdzone po zalogowaniu przez strone o2.pl)
błąd ogólny:
Wystąpił problem przy logowaniu się do Twojego serwera pocztowego. Twoje hasło zostało odrzucone. Konto: 'pop3.o2.pl', Serwer: 'poczta.o2.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR Mailbox temporarily unavailable', Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC92
a do każdej z 3 wiadomości wyskakuje błąd:
Nie można pobrać wiadomości numer 1. Konto: 'pop3.o2.pl', Serwer: 'poczta.o2.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR', Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800420CD
Outlooka mam skonfigurowanego prawidłowo bo od +/- 10 lat korzystam z tej poczty. Żadnych wprowadzonych ostatnio zmian w konfiguracji na stronie o2 nie znalazłem. Zdarzało się, że przez jakiś krótki czas był problem z o2 ale nigdy 2 dni. Ma ktoś podobnie?