Witam.
Posiadam taką zwrotnice jak zdj poniżej ( jest ona 3 drożna chyba od Miltonów jakiś)
Potrzebuje z do niej podłączyć sam głośnik basowy i wykorzystać jak jako filtr
odcinający wyższe tony. Zastanawiam sie jak zrobić , potrzebna mi tylko ta największa cewka czy jeszcze jakis kondensator?
Najlepiej prosił bym jakiś schemat
Posiadam taką zwrotnice jak zdj poniżej ( jest ona 3 drożna chyba od Miltonów jakiś)
Potrzebuje z do niej podłączyć sam głośnik basowy i wykorzystać jak jako filtr
odcinający wyższe tony. Zastanawiam sie jak zrobić , potrzebna mi tylko ta największa cewka czy jeszcze jakis kondensator?
Najlepiej prosił bym jakiś schemat