No ale filtr można skombinowac przed wzmacniaczem? Po co niepotrzebne dźwięki mają być wzmacniane we wzmacniaczu a potem tłumione na pasywie?
Ale jak chcesz to masz:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic485274.html#1458470
Jest tam zwrotnica dla glosnika 12 równolegle do 12Om czyli 6Om. Z 8-omowym tez pogra. Chodzi o wyciuęcie tylko 2 elementów z tej kolumny - to kolumna ze zintegrowanym subwooferem.
Możesz profilaktycznie zwiększyć do 10mH indukcyjnośc i zmniejszyc kondensator do 50uF (47uF)
Za rdzeniową zapłacisz okolo 34 (np. w akkusie) za kondensator, polecałbym kombinację zwrotnicowego 47uF Visatona za 15,90 + jakis dobry równoległy SCR MKP 1uF
po za tym o co chodzi jaki głośnik?