Witam.
Posiadam antenę 2,4GHz 14dBi oraz KARTA Wi-Fi USB TP-LINK TL-WN7200ND. Łapię na niej bardzo słaby sygnał (dosyć często zanika). Do nadajnika mam około 300m. Po drodze domy i drzewa. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak polepszyć odbiór sygnału.
Posiadam antenę 2,4GHz 14dBi oraz KARTA Wi-Fi USB TP-LINK TL-WN7200ND. Łapię na niej bardzo słaby sygnał (dosyć często zanika). Do nadajnika mam około 300m. Po drodze domy i drzewa. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak polepszyć odbiór sygnału.