Witam. Klient chce zdemontować radio bo ma uszkodzony front panel po wypadku. Proszę o pomoc w instrukcji lub radzie jak do tego się zabrać radio jest umiejscowione w kokpicie nie ma żadnych punktów na klucze czyli konsola do rozebrania. Może ktoś zna sposób na demontaż. Sprawdzałem w necie i na forach ale bez pozytywnego rezultatu.