Mam takie radio i niestety ma usterke , jak jest zimne to laser odczyta płyte i zacznie odtwarzać przez 10 minut i pomieli i wyrzuci płyte i już nie odczyta . Dopiero po kilku godzinach to samo.
Wygląda to na laser , bo jak się wrzuci płyte to wchodzą bardzo duże obroty. Ale doczytałem że w JVC padaja jeszcze jakies Drivery, czy możecie mnie oświecic , bo nie mam schematu .
pozdrawiam
Wygląda to na laser , bo jak się wrzuci płyte to wchodzą bardzo duże obroty. Ale doczytałem że w JVC padaja jeszcze jakies Drivery, czy możecie mnie oświecic , bo nie mam schematu .
pozdrawiam