Witam, w radiu raz działa sterowanie z kierownicy a raz nie. Moje pytanie brzmi jak komunikuje się kierownica z radiem? Szukać usterki w radiu czy raczej gdzieś indziej?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam