Witam
Mam auto Peugeot 405 GLD 1.9D z pompą wtryskową BOSCH. Wyciekała mi ropa zza pompy pod dekielkiem więc wymieniłem oring i nie cieknie spod dekielka, a teraz po wymianie zauważyłem że tam jest taki mały otwór pod spodem i z niego teraz wycieka. Więc mam pytanie: Co tam jest za uszczelka? Czy to jest normalne że nie ciekło a teraz cieknie? Do czego jest ten otwór?
Mam auto Peugeot 405 GLD 1.9D z pompą wtryskową BOSCH. Wyciekała mi ropa zza pompy pod dekielkiem więc wymieniłem oring i nie cieknie spod dekielka, a teraz po wymianie zauważyłem że tam jest taki mały otwór pod spodem i z niego teraz wycieka. Więc mam pytanie: Co tam jest za uszczelka? Czy to jest normalne że nie ciekło a teraz cieknie? Do czego jest ten otwór?