fiend_ napisał: Asrock m3a770de (zamierzasz podkręcać procesor do granic możliwości?)
Zależnie czy ma to wpływ na czas renderowaia...ale raczej nie...Chyba że 16gb Ram (4 sloty ddr3) Chętnie zmienię na tańszą,ale jaką?
fiend_ napisał: 8gb dowolnego markowego ramu 1333/1600-cl9, byleby tani
Patriot DDR3 2x4096MB 1333MHz CL9.0 PGS Sector5 » 176zł ok.
Czy rozbudowa później do 16gb ma sens?
fiend_ napisał: HD Radeon 6850 lub GTX 560 .
nie wiem czy taka karta mi potrzebna,nie gram w gry budżet z tego segmentu wolałbym przekierować. np na Nagrywarkę blu-ray. Ewentualnie coś tańszego.
fiend_ napisał: HD502HJ
x2 na jednym system na drugim materiał do obróbki??Pewnie RAID 0
fiend_ napisał: SilentiumPC Brutus
komputronik 140zł
Modecom to Tracer?? Postawiłem 3 Pc na Modecomie i jest ok.Ale może to fart.
Ocz ok.
fiend_ napisał: Ewentualnie zamiast phenoma i tej płyty, procesor i3-2100 i najtańsza możliwa płyta pod niego, powinien być wydajniejszy niż phenom, kosztem ilości rdzeni fizycznych (ma ich 2, phenom 4)
Do renderowania chyba lepiej 4 rdzenie...
Konfiguruje na agito,ale może gdzieś kolega poleca?