logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy karta microSD 1GB SanDisk z adapterem zadziała w KODAK C330?

diskjokey 05 Cze 2011 12:13 4172 9
REKLAMA
  • #1 9578263
    diskjokey
    Poziom 14  
    Posty: 182
    Witam potrzebuję kupić do mojego starego aparatu kartę pamięci SD dowiedziałem się tyle że maksymalna karta do tego aparatu to 1GB pytanie czy jak kupię kartę microSD 1 gb SanDisk z adapterem na SD kingston to czy będzie mi działać w aparacie proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam.

    M@riusz
  • REKLAMA
  • #2 9578863
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #3 9579073
    diskjokey
    Poziom 14  
    Posty: 182
    to najlepiej kupię używaną kartę SD kingston lub sandisk:)
  • REKLAMA
  • #4 9583456
    wieswas
    Poziom 34  
    Posty: 2556
    Pomógł: 240
    Ocena: 399
    W aparacie NIKON L3 używałem karty mikro 512MB w adapterze SD i działała wiele lat bez problemu. Zgodnie z instrukcją aparatu fotograficznego - maksymalna pojemność karty pamięci SD to 1GB. Wstawiłem kartę 2GB i aparat ją widzi i na niej zapisuje. Po zapełnieniu jej zdjęciami dowiem się, czy jest w stanie zapisać całe 2GB, czy tylko połowę. W opcjach nie ma pozycji wyświetlania ilości wolnej pamięci.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #9 11966253
    krocze
    Poziom 25  
    Posty: 961
    Pomógł: 24
    Ocena: 149
    Przecież piszą, że maksymalnie wchodzi 1GB, więc 2GB nie przyjmie, dlatego jej nie widzi...
    Przy zakupie microSD na SD należy pamiętać, aby to była zwykła karta.
  • #10 11966406
    _PREDATOR_

    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 31493
    Pomógł: 1864
    Ocena: 2312
    Temat dawno temu wyczerpany, teraz robi się tylko offtop.
    Konto firmowe:
    ELMAX
    Małe Przedmieście 20/4, Olesno, 46-300 | Tel.: 535 XXX XXX (Pokaż) | Strona WWW: http://ftp.interka.pl/~elmax/about.php

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pyta, czy karta microSD 1GB SanDisk z adapterem SD Kingston będzie działać w aparacie Kodak C330, który obsługuje maksymalnie karty o pojemności 1GB. Odpowiedzi sugerują, że użycie karty microSD w adapterze jest możliwe, ale nie ma gwarancji pełnej kompatybilności. Wspomniano również, że w niektórych aparatach, takich jak Nikon L3, karty o pojemności 2GB działają po aktualizacji firmware'u. Użytkownicy ostrzegają, aby przy zakupie adapterów zwracać uwagę na ich jakość, ponieważ niektóre mogą być wadliwe.
REKLAMA