witam wszystkich serdecznie
mam zapytanko .......
jak zdjać simlocka (plus gsm)najlepiej jakims kodem o ile takowy istnieje.....
mam ten fonik od 5 lat i uzywam go z czystego sentymentu.....po prostu lubie go
w serwisie koszt zdjecia przewyższa wartosć telefonu ....wiec może ktos mi pomoże
z góry dziękuję
mam zapytanko .......
jak zdjać simlocka (plus gsm)najlepiej jakims kodem o ile takowy istnieje.....
mam ten fonik od 5 lat i uzywam go z czystego sentymentu.....po prostu lubie go
w serwisie koszt zdjecia przewyższa wartosć telefonu ....wiec może ktos mi pomoże
z góry dziękuję