logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlocka z Sagem myC-2 bez użycia kabla?

Bartoss4 14 Paź 2005 20:33 813 6
REKLAMA
  • #1 1899020
    Bartoss4
    Poziom 10  
    Posty: 22
    Nie jestem w temacie moze mi ktos powiedziec czy da sie sciagnac simlocka w tym sagemie bez kabla a jak tak to zarzuccie jakims programem z góry dziekuje.
  • REKLAMA
  • #2 1899041
    jacek528
    Poziom 23  
    Posty: 565
    Pomógł: 56
    Ocena: 136
    baz kabla w tym nic nie zrobisz
  • REKLAMA
  • #3 1899073
    Bartoss4
    Poziom 10  
    Posty: 22
    aha

    dziekuje
  • REKLAMA
  • #4 1899109
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Nawet z kablem nic nie zrobisz bo potrzebny jest jeszcze płatny program(klucz) oraz płytka TP.
    pozdr
  • #5 1899216
    Bartoss4
    Poziom 10  
    Posty: 22
    NO to zarabiscie wydam se dyche i mi sciagna


    dzieki
  • REKLAMA
  • #6 1899319
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    A gdzie za dychę ściągają locka z takiego sagema? Normalna cena za smoka z tego modelu to 25-40zł
  • #7 1899494
    Bartoss4
    Poziom 10  
    Posty: 22
    małe znajomosci w serwisie i ma sie rabaty:D:D:D

Podsumowanie tematu

✨ Nie ma możliwości zdjęcia simlocka z telefonu Sagem myC-2 bez użycia kabla. Nawet korzystając z kabla, konieczne jest posiadanie dodatkowego płatnego oprogramowania (klucza) oraz specjalnej płytki TP do wykonania tej operacji. Koszt zdjęcia simlocka w serwisie zwykle wynosi od 25 do 40 zł, choć zdarzają się rabaty dla osób z małą znajomością w serwisie.
REKLAMA