Witam. Dostałem wczoraj zmieniarkę CD Sony CDX-601 i chciałbym ją podłączyć w domu. Totalnie się nie znam nad tym pod co i jak ją podłączyć, zatem czy w ogóle istnieje możliwość podłączenia jej w domu? Jeżeli tak to pod co mogę ją podpiąć? Wzmacniacz, DVD czy coś innego? Z góry dzięki za pomoc.
P.S. Jeżeli zły dział to prosiłbym o przeniesienie, ponieważ nie miałem pojęcia gdzie ten temat zmieścić.
P.S. Jeżeli zły dział to prosiłbym o przeniesienie, ponieważ nie miałem pojęcia gdzie ten temat zmieścić.