logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zainstalować Auto Mapę XL na Mio Moov M400 z oryginalnym softem?

l.baldyszewicz 08 Cze 2011 20:55 16470 6
REKLAMA
  • #1 9590909
    l.baldyszewicz
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Witam.
    Posiadam nawigację mio moov m400 z wgranym oryginalnym softem.
    Chciałbym zmienić program na auto mapa xl. I teraz prosiłbym o wytłumaczenie krok po kroku co mam zrobić. Czy trzeba instalować Windows CE itp.
    Z góry dziękuję za pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 9591364
    koala106
    Poziom 39  
    Posty: 4426
    Pomógł: 471
    Ocena: 1238
    Trzeba odblokować urządzenie i zainstalować AM. Windows CE nie trzeba instalować - już jest w urządzeniu
  • REKLAMA
  • #3 9592157
    l.baldyszewicz
    Poziom 11  
    Posty: 19
    No dobrze. Instalkę AM posiadam, ale w jaki sposób odblokować GPS? I czy odblokowanie jej może nieść jakieś konsekwencje poza utratą gwarancji?
  • REKLAMA
  • #4 9592644
    koala106
    Poziom 39  
    Posty: 4426
    Pomógł: 471
    Ocena: 1238
    Sposobów jest kilka - co do konsekwencji - w tym mio jak się zasugerujesz opisami z niektórych for to możesz doprowadzić do uszkodzenia urządzenia włącznie.
  • #5 9613530
    Pontikos
    Poziom 39  
    Posty: 4554
    Pomógł: 321
    Ocena: 1005
    Odblokowanie m300 i m400 bylo juz omawane na tym forum - wystarczy poszukac.
  • REKLAMA
  • #6 9893422
    Maciek56561
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Witam. Ja mam odblokowaną nawigację mio mov m400, instaluje Automapę , do głównego katalogu MioDevice, i za nic nie mogę jej uruchomić. Mże mi ktoś doradzić co robię zle? dziękuję.
  • #7 9893460
    Pontikos
    Poziom 39  
    Posty: 4554
    Pomógł: 321
    Ocena: 1005
    Nie napisales w JAKI SPOSOB ja uruchamiasz.
    Jesli ikonka z gotowego Pulpitu, sprawdz czy sciezka nie powinna byc
    \My Flash Disk\Program Files\Automapa EU\wceam.exe

    a Ty masz: \My Flash Disk\Automapa EU\wceam.exe

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik posiada nawigację Mio Moov M400 z oryginalnym oprogramowaniem i chce zainstalować Auto Mapę XL. Aby to zrobić, należy najpierw odblokować urządzenie, co nie wymaga instalacji Windows CE, ponieważ jest już zainstalowany. Istnieje kilka metod odblokowania, ale należy być ostrożnym, aby nie uszkodzić urządzenia. Po odblokowaniu, Auto Mapę należy zainstalować w katalogu MioDevice. Użytkownicy sugerują sprawdzenie ścieżki do pliku wykonywalnego, aby upewnić się, że jest poprawna.
REKLAMA