Witam.
Posiadam nawigację mio moov m400 z wgranym oryginalnym softem.
Chciałbym zmienić program na auto mapa xl. I teraz prosiłbym o wytłumaczenie krok po kroku co mam zrobić. Czy trzeba instalować Windows CE itp.
Z góry dziękuję za pomoc.
Posiadam nawigację mio moov m400 z wgranym oryginalnym softem.
Chciałbym zmienić program na auto mapa xl. I teraz prosiłbym o wytłumaczenie krok po kroku co mam zrobić. Czy trzeba instalować Windows CE itp.
Z góry dziękuję za pomoc.