Witam,
problem dotyczy centrali napędu FAAC 741. Mianowicie - poszło radio. Wymieniłem, lecz problem nadal występuje. Podczas uruchomienia pilota pali się bezpiecznik F1 5A. Problem pojawił się po wyładowaniach atmosferycznych. Radio jest już OK, ale coś tkwi w centrali, co wywala bezpiecznik. Czy ktoś miał podobny przypadek? Proszę o radę, co dalej zrobić z tym fantem.
problem dotyczy centrali napędu FAAC 741. Mianowicie - poszło radio. Wymieniłem, lecz problem nadal występuje. Podczas uruchomienia pilota pali się bezpiecznik F1 5A. Problem pojawił się po wyładowaniach atmosferycznych. Radio jest już OK, ale coś tkwi w centrali, co wywala bezpiecznik. Czy ktoś miał podobny przypadek? Proszę o radę, co dalej zrobić z tym fantem.