Witam.
Właśnie złożyłem taki silnik i muszę, jeszcze przed uruchomieniem, ustawić luz zaworowy. Jakie są zalecane luzy?
Właśnie złożyłem taki silnik i muszę, jeszcze przed uruchomieniem, ustawić luz zaworowy. Jakie są zalecane luzy?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam