Witam. miałem podzieloną cyfre przez splitter na 2 dekodery, jeden od cyfry philips pvr hd który własnie musiałem zwrócic i drugi ariva combo hd. Wszystko chodziło ok. Moje pytanie to jaki najlepiej kupic dekoder hd by nadal wszystko smigało. Mogę drugą arive combo? czytałem ze czasem jest problem ze współpracą dwóch fergusonów z jednym splitterem. czy może opticuma x402? a może jeszcze coś innego byle mozna było nagrywac na zewnetrznym dysku.