Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Omega bfl sedan 2001 r. - programowanie pilotów.

13 Jun 2011 08:38 5708 11
  • Level 15  
    W jaki sposób zaprogramować piloty centralnego zamka po wymianie modułu komfortu, nie posiadając kodu dostępu do danego modułu ani pilotów wcześniej z nim współpracujących?
  • Level 40  
    Włącz zapłon i trzykrotnie zamykaj lub otwieraj (najlepiej na przemian) samochod, tym samym kluczykiem.
  • Level 15  
    Znam ten sposób, niestety brak reakcji. Sterownik działał w poprzednim aucie, po zainstalowaniu w drugim, można się z nim połączyć, błędów brak.Myślałem o czymś czym można edytować kod ze sterownika. Podobno opelscanner ma taką możliwość, ale nie wiem czy to prawda.
  • Level 22  
    Możesz zaprogramować op-comem albo serwisowym techem może też opelscanerem ale tego już nie pamiętam.
  • Level 22  
    carpas potrzebny jest tylko do programowania imo a nie do pilota centralnego zamka
  • Level 12  
    Obawiam się że jesteś w błędzie, ale obyś miał rację.
  • Level 42  
    Jeśli się da, to nie potrzeba żadnych "carpasów"
  • Level 15  
    kmitki wrote:
    carpas potrzebny jest tylko do programowania imo a nie do pilota centralnego zamka
    Przy próbie programowania pilotów centralnego zamka (op-comem)kod dostępu jest potrzebny( nie tylko do immo).
  • Level 34  
    Zapewne wymieniony został moduł c.z. ( o numerach 90 506 670) a nie komfortu jak piszesz. Jeśli chcesz przypisać piloty wcześniej zaprogramowane do innego modułu to nie uda ci się. Dołóż centralkę zewnętrzną na piloty i po sprawie.
  • Level 15  
    Quote:
    Jeśli chcesz przypisać piloty wcześniej zaprogramowane do innego modułu to nie uda ci się
    Uda się, sprawdzone kilkakrotnie.
  • Level 22  
    SkylineR91 wrote:
    kmitki wrote:
    Przy próbie programowania pilotów centralnego zamka (op-comem)kod dostępu jest potrzebny( nie tylko do immo).
    Wiele razy programowałem te piloty i nigdy nie potrzebowałem kodu ale do immo zawsze był potrzebny. Piloty mogą być nowe albo z innego auta ważne aby były tej samej częstotliwości co centralka