Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zwiększenie głośności w mp3 Philips GoGear Ariaz SA2ARA04K/02

idol1981 14 Cze 2011 21:49 2664 0
  • #1 14 Cze 2011 21:49
    idol1981
    Poziom 9  

Witam. Mam następujące pytanie, otóż posiadam przenośny odtwarzacz mp3 o pełnej nazwie handlowej Philips GoGear Ariaz SA2ARA04K/02. I jak wiadomo w krajach Unii Europejskiej, obowiązuje ustalony ograniczony poziom głośności w słuchawkach. Nie wiem jaki dokładnie maksymalny poziom tej głośności i kiedy to zostało wprowadzone, lecz większość przenośnych odtwarzaczy mp3, ma podobny, ograniczony maksymalny poziom głośności. Więc mam pytanie, czy może da się wejść w jakiś tryb serwisowy tego mojego konkretnego odtwarzacza i zdjąć te blokadę, lub zwiększyć głośność, albo wgrać jakiegoś, lub nowe oprogramowanie, crack'a, który umożliwi zwiększenie maksymalnej głośności. Odtwarzacz posiada ograniczenie zakresu maksymalnej głośności, mam je ustawione na pełną moc, lecz nadal głośność w słuchawkach jest dla mnie mało zadowalająca. Posiadam 20-sto letnią wieżę nieistniejącej już polskiej firmy Diora i tam po podłączeniu słuchawek jest porostu masakra, można naprawdę głośno posłuchać sobie muzyki przez słuchawki. A teraz i telewizory i mini wieżę, mają celowo ograniczoną moc wyjściową na słuchawki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME